Kontaktní informace:    telefon - 736 651 784, 732 441 954

email - tomdanaj@atlas.cz

Pozvánka

************************************************************************************

Míčový sedmiboj dvojic - VII. ročník

V sobotu 14. června 2014 se uskutečnil ve sportovním areálu v Dolních Beřkovicích VII. ročník turnaje v Míčovém sedmiboji dvojic. Tentokrát byla účast nejnižší ze všech dosavadních ročníků a to pouze 5 soutěžních dvojic. Počasí bylo velice příjemné a neúčast hlavně sportovců z blízkého okolí je dost zarážející. Systém turnaje byl proto uzpůsoben soutěžícím dvojicím a hrálo se v každé ze sedmi disciplín ve skupině každý s každým. Všichni si perfektně zahráli ve všech sportech: nohejbalu, volejbalu, kopané, stolním tenisu, basketbalu, házené a tenisu. Snahu si dobře zahrát a hlavně touha po vítězství došla až tak daleko, že jeden hráč a zároveň pořadatel bojoval cca. od poloviny turnaje nejen se svými soupeři ve zbytku disciplín, ale jak se den po turnaji zjistilo i se zlomeninou vřetenní kosti na levé ruce! Po deseti hodinách bojů zvítězila poprvé domácí dvojice Hrdý Miroslav/Danaj Tomáš s 29 body. Pořadatelé děkují zúčastněným hráčům za absolvování turnaje v Míčovém sedmiboji dvojic.

...fotogalerie...

Celkové pořadí
1. Hrdý M./Danaj T.                          D. Beřkovice 29 bodů
2. Marianovský J./Markvart L.          Praha 27 bodů
3. Michl J./Havránek Š.                     Praha 27 bodů

Míčový sedmiboj dvojic - VI. ročník

V sobotu 22.června 2013 se konal ve sportovním areálu VI. ročník Míčového sedmiboje dvojic. Soutěží se k. o. systémem ve dvojicích v sedmi disciplínách: házené, basketbalu, tenisu, stolním tenisu, volejbalu, fotbalu a nohejbalu. Účast byla tento rok nižší, pouze 7, ale kvalita byla velmi vysoká. Těšíme se na VII. ročník v roce 2014.

fotogalerie

1. Martinec/Skořepa                     Kolín/Nymburk 43 bodů
2. Bratři Mouchové                       D. Beřkovice 43 bodů
3. Sklenička/Ullman                       Roudnice n./Labem 37 bodů

Míčový sedmiboj dvojic V. ročník

Dne 16. června 2012 se konal ve sportovním areálu v Dolních Beřkovicích V. ročník turnaje v Míčovém sedmiboji za účasti 13 soutěžních dvojic. Míčový sedmiboj se skládá ze sedmi sportovních disciplín: házené, basketbalu, tenisu, stolního tenisu, volejbalu, fotbalu a nohejbalu. Do pavouka hraného K. O. systémem v každé disciplíně jsou dvojice dosazovány po veřejném rozlosování před zahájením Míčového sedmiboje dvojic. Atmosféra jednotlivých ročníků je ve znamení přátelských a v duchu fair-play hraných zápasů. O překvapení nebyla nouze, počasí bylo opravdu nádherně slunečné a velmi teplé. V odpoledních hodinách turnaj dospěl do svého konce, věcné ceny a diplomy si odneslo prvních pět týmů. Nejlepší tři byli navíc oceněni poháry. Absolutním vítězem turnaje s počtem 39 bodů se stala dvojice Luboš Hanzlík a Aleš Blažek. Rádi bychom v tomto turnaji pokračovali i nadále, poděkování na závěr patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílejí na organizování míčového sedmiboje. Těšíme se na příští ročník v roce 2013.

1. Hanzlík L./Blažek A. 39 bodů
2. Kloub P./Kloub L. 39 bodů
3. Moucha P./Moucha J. 31 bodů
4. Hokeš P./Fecko R. 25 bodů
5. Hrdý R./Vokoun J. 25 bodů

Míčový sedmiboj dvojic - IV. ročník

Dne 11. června 2011 se konal ve sportovním areálu v Dolních Beřkovicích IV. ročník turnaje v Míčovém sedmiboji dvojic. Na tento ročník letos dorazilo sice jenom 12 soutěžních mužstev, ale kvalita dvojic byla velice dobrá. Za krásného slunečného počasí a po veřejném rozlosování mohly být jednotlivé zápasy a utkání zahájeny v sedmi soutěžních disciplínách: házené, basketbalu, stolním tenisu, tenisu, nohejbalu, fotbalu a volejbalu. O dramatičnost a zajímavé výsledky nebyla ani letos nouze, jako při každém ročníku a po bojích systémem K. O. byl v brzkých odpoledních hodinách znám absolutní víťěz turnaje v Míčovém sedmiboji dvojic. S celkovým součtem 41 bodů ze sedmi sportovních disciplín se z vítězství radoval Švec Radomír/Švec Jakub z Prahy. První čtyři dvojice byli oceněni diplomem a tři nejlepší mužstva obdržela medaile a poháry. Všem touto cestou děkuji za fair-play souboje a již se můžeme společně těšit na V. ročník Míčového sedmiboje dvojic.

Pořadí
1. Švec R./Švec J. Praha 41 bodů
2. Vondráček M./Kazda V. N. Paka 37 bodů
3. Moucha J./Moucha P. D. Beřkovice 29 bodů
4. Hanzlík L./Blažek A. Roudnice n/L. 27 bodů

Míčový sedmiboj dvojic - III. ročník

T. J. Sokol Dolní Beřkovice uspořádal v sobotu dne 12. června 2010 turnaj v Míčovém sedmiboji dvojic. Jednalo se o třetí ročník této letní sportovní akce. Zájem byl velký, o čemž svědčí 14 soutěžních dvojic. Někteří se sice z turnaje omluvily, ale ti co dorazily, tak byly dostatečnou náhradou a též předvedly super výkony. Losování počítačovým programem připravilo sedm K. O. pavouků a za krásného, slunečného, ale velmi teplého počasí se mohli souboje naplno rozběhnout. K vidění byli jistě zajímavá a napínavá utkání a po celodenním klání se z celkového vítězství radovala dvojice Kazda/Vondráček z Nové Paky, která dosáhla úctyhodného výkonu 51 bodů, který pravděpodobně zůstane na několik dalších ročníků nepřekonán. I přes drobné chybičky se ve stejném termínu v roce 2011 uskuteční v pořadí již IV. ročník turnaje v Míčovém sedmiboji dvojic.

...Fotogalerie...

Pořadí
 1.  Kazda V./Vondráček M.   Nová Paka 51 b.
 2.  Dvořák M./Šulc M.  Liběchov/Všestudy 35 b.
 3.  Hanzlík L./Hlavsa P.  Roudnice n/Labem 35 b.
 4.  Moucha J./Moucha P.  Dolní Beřkovice 31 b.

MÍČOVÝ SEDMIBOJ

Míčový sedmiboj dvojic – II. ročník

Dne 13. června 2009 uspořádala T. J. Sokol ve sportovním areálu k 90. výročí založení Sokola Dolní Beřkovice celodenní turnaj v míčovém sedmiboji dvojic. Jednalo se o druhý ročník, na který tentokrát dorazilo k potěšení organizátorů a pořadatelů ideálních 16 dvojic. Účast byla velice kvalitní a přijeli si zahrát a zasportovat hráči i Libereckého a Královéhradeckého kraje. Za nádherného slunečného, ale větrného počasí předváděli všechny dvojice napínavé, zajímavé a velice bojovné výkony ve všech sportovních disciplínách, někdy s hodně překvapivými výsledky. Losování bylo veřejné a vždy jeden z hrající dvojice si vylosoval příslušné číslo do K. O. pavouku v každé disciplíně: házené, basketbalu, tenisu, stolním tenisu, volejbalu, fotbalu a nohejbalu. Občerstvení bylo zajištěno po celou dobu konání turnaje přímo ve sportovním areálu. Při všech zápasech nebyla o zábavu nouze a dramatičnost jednotlivých férových soubojů se sportovním duchem pobavila i část přihlížejících diváků. Jako při prvním ročníku v míčovém sedmiboji dvojic byli oceněni nejmladší a nejstarší účastník turnaje diplomem, pro medailisty byli připraveny poháry, medaile, diplomy a věcné ceny. Turnaj splnil očekávání a zúčastnění se shodli, že i přes drobné chybičky a nedostatky se už všichni těší na třetí ročník turnaje v míčovém sedmiboji dvojic konaného ve sportovním areálu v Dolních Beřkovicích.

...Velká obrázková galerie...

Pořadí
1. Michl J./ŠKrabal M. Opočno 37 b.
2. Danaj T./Hrdý M. D. Beřkovice 33 b.
3. Líska T./Ullman M. Roudnice n/L. 31 b.
4. Černý J./Pilař L. Roudnice n/L. 27 b.
5. Dvořák M./Šulc M. Liběchov/Všestudy 27 b.

Tabulka míčového sedmiboje

Míčový sedmiboj

Míčový sedmiboj dvojic - I- ročník

21.06.2009 09:23
 Míčový sedmiboj dvojic - I. ročník Turnaj v míčovém sedmiboji dvojic se poprvé uskutečnil v...