V sezóně denně od 9:00 - 21:00 hodin, jinak po telefonické domluvě se správcem.

Správce : Günzel Horst  315 692 017 (Rezervace je možná i formou SMS. Napište přesnou hodinu a den).

Dorostenci a studenti do 18-ti let 50,-/hod.
Žáci do 15-ti let 20,-/hod.
Pronájem jednoho kurtu pro veřejnost 100,-/hod.

Tenisový turnaj ve čtyřhrách

V neděli 3. října 2010 se konal ve sportovním areálu Sokola Dolní Beřkovice tenisový turnaj ve čtyřhrách. Termín konání turnaje byl neplánovaně posunut o týden, díky naprosto nevlídnému a deštivému počasí. I přesto se do areálu dostavilo a turnaje zúčastnilo 13 dvojic, jak z místního tenisového oddílu, tak z dalších tenisových klubů i z řad rekreačních hráčů. Celkovými vítězi po celodenním zápolení na kurtech se stala dvojice Mente Michal/Štajnc Pavel. Turnaj byl jako vždy tradičně výborně zajištěn, jak po sportovní, tak po stránce organizační. Oddíl tenisu se již těší na další plánované turnaje pro rok 2011.

Tenisové čtyřhry - účastníci

Tenisové čtyřhry- medailisté

Pořadí
1. Mente M./Štajnc P.
2. Boubelík P./Řízek J.
3. Líska V./Sekereš K.

V sobotu dne 22. května 2010 uspořádal tenisový oddíl Sokola Dolní Beřkovice turnaj ve čtyřhrách. Ozdobou turnaje byla účast tak jako v minulém ročníku, olympionika Rudy Kraje. Počasí se celkem povedlo a tak do sportovního areálu dorazilo 20 hráčů. Všichni přítomní ocenili především dobrou přípravu turnaje, zázemí sportovního areálu a pěkně připravené tři dvorce. Po bojích ve dvou skupinách a v následujícím pavouku, hraného již K. O. systémem se z celkového vítězství radovala domácí dvojice Řízek/Boubelík, která ve finálovém souboji porazila mělnický pár Bohm/Šulc. Opět se na tenisových kurtech společně potkáme již 20. června, též při zápolení ve čtyřhrách. Kontaktní osoby s telefonem budou vyvěšeny na nástěnce tenisového oddílu v areálu T. J. Sokol Dolní Beřkovice.

Pořadí
1. Řízek/Boubelík
2. Bohm/Šulc
3. Laudin/Štěpánková

Dne 20. června 2010 byl na kurtech pořádán II. ročník turnaje ve čtyřhrách "O pohár restaurace Polabská". Do turnaje se přihlásilo celkem 16 párů a o skvělém obsazení hovoří jména hráčů jako Ondřej Vojáček, Petr Januška a Ruda Kraj. V průběhu celého turnaje vládla pohoda jak na dvorcích, tak na obloze. Snad i díky tomu byly jednotlivé souboje plné emocí a byl k vidění opravdu dobrý tenis, především pak v bojích o cenné kovy. Finálový zápas pak byl vrcholem celodenního klání a výkony všech hráčů byly korunovány i pro ty, kteří vydržely i do pozdějších hodin. Nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a těšit se na další turnaje, které jsou na kurtech Sokola Dolní Beřkovice pro letošní sezónu naplánovány.

Pořadí
1. místo Vojáček O./Mente I.
2. místo Januška P./Ráček L.
3. místo Kamas D./Karel J.
4. místo Hrdý M./Hrdý R.
5. místo Bohm T./Šulc P.

Dne 6. června 2009 se ve sportovním areálu Sokola Dolní Beřkovice konal nultý ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách pořádaného restaurací „Polabská“. Turnaje se zúčastnilo 8 párů a i přes částečnou nepřízeň počasí (boje o první čtyři místa se střídavě přerušovaly kvůli silnému dešti) si účastníci odnesli nejen hodnotné ceny, ale také spoustu nádherných zážitků a nově navázaných přátelství. Turnaj ozdobila i účast olympionika Rudy Kraje. Vítězem turnaje se stala dvojice Bohm-Douděra, členové tenisového oddílu Sokola Dolní Beřkovice Mente-Řízek vybojovali pěkné 3. místo. Všichni se již těší na další turnaje konané na tenisových dvorcích ve sportovním areálu v Dolních Beřkovicích.

Tenisový turnaj čtyřher - I. ročník

Dne 23. srpna 2009 se ve sportovním areálu na tenisových kurtech odehrál I. ročník turnaje v tenisových deblech. Do Dolních Beřkovic dorazilo 10 párů, které byli rozděleni a nalosováni do dvou pětičlenných skupin, z nichž do dalších bojů již K. O. systémem postoupili první čtyři dvojice. Za nádherného slunečného počasí předváděli zúčastněné dvojice zajímavé a napínavé zápasy. Turnaj probíhal plynule, bez problémů a větších emocí, za což patří dík pořadatelkám tenisového turnaje čtyřher. Zápasy se hráli na jeden vítězný set, s vyjímkou finálového duelu, který se sehrál na dvě vítězné sady. Mezi prvních šest dvojic byly rozděleny medaile a poháry a všechny dvojice měli v průběhu turnaje možnost občerstvení přímo ve sportovním areálu. Tenisový oddíl má v plánu v takto vydařených turnajích nadále pokračovat a věří, že si cestu na tenisové dvorce najde více příznivců tohoto sportovního odvětví.

Vybavení:

3 kvalitní antukové dvorce, odrazová stěna. Oddělené šatny pro domácí a hosty, společenská místnost, občerstvení. V areálu se nachází další sportoviště: 2 asfaltové dvorce na nohejbal, volejbal, travnaté fotbalové hřiště.

Nově vybudovaný tenisový areál v klidném prostředí. Bezproblémové parkování v oploceném areálu. Uspořádání turnajů. Kontakty na trenéry. Pronájem areálu pro podnikové sportovní akce. Pronájem areálu tenisovým svazům. Pronájem travnatého hřiště a ostatních sportovišť. Hřiště pro nohejbal, odbíjenou. Možnost stanování v areálu.