STATISTIKA

Nejlepších deset hráčů patnáctileté historie Novoročního turnaje

V bodovém hodnocení jsou přidělovány body jak v singlu, tak v deblu: dvouhra: 5,4,3 a 2 body, čtyřhra: 2, 1,5, 1 a 0,5 bodu. Při stejném součtu rozhoduje o konečném umístění lepší pořadí v singlu v jednotlivých ročnících.

1. ŠULC MARTIN - 53    2. DANAJ TOMÁŠ - 36    3. DVOŘÁK MILAN ML. - 31

4. Novák Libor - 18,5   5. Bittner Miloslav St. - 18,5   6. Mottl Petr - 17,5

7. Líska Tomáš - 11,5   8. Novotný Petr - 11   9. Plhák Petr - 9   10. Brož Pavel - 9

Novoroční turnaj ve stolním tenisu 2018

V sobotu 6. ledna 2018 se ve sportovní hale ZŠ Dolní Beřkovice uskutečnil již XV. ročník Novoročního turnaje ve stolním tenisu. Tak jako minulý rok, i tentokrát se hrálo handicapovým způsobem a to jak ve dvouhře i čtyřhře. Novoročního turnaje se zúčastnil nejvyšší počet hráčů a hráček v historii. Do Dolních Beřkovic přijelo 67 sportovců. Nechyběli mezi nimi zkušení veteráni, hráči ligových soutěží, krajských i okresních a ty doplnili neregistrovaní hráči. Měli jsme tu velkou čest přivítat mezi námi bývalou československou reprezentantku, několikanásobnou mistryni ČSR, nejúspěšnější hráčku historie veteránských šampionátů p. Elišku Krejčovou. Nejzajímavější na tom ovšem je, že nepřijela pouze jako divák, ale nastoupila jak v deblu, tak v singlu, což je v jejím věku něco neuvěřitelného! V singlu byli hráči nalosováni do 17 skupin, ze kterých do pavouka K. O. systémem postupovali všichni hráči. Do hlavní soutěže první dva, ti zbývající do pavouka útěchy. Čtyřhra se hrála na jednu porážku. O překvapení v podobě zajímavých výsledků jako tradičně nebyla nouze. Hráči měli k dispozici občerstvení, ve sportovní hale bylo připraveno 7 stolů, hra velmi dobře plynula, ale finálové souboje se odehrávaly až pozdě navečer. Atmosféra byla skvělá a hrálo se v duchu fair-play. Oceněni byli nejmladší účastník, nejstarší hráčka a nejúspěšnější hráčka. Ve čtyřhře nejlepší získali medaile, ve dvouhře poháry a věcné ceny. Diplomem byli obdarováni všichni nejlepší hráči. Všem, co mně jako vždy pomáhali s organizací i s jakoukoli prací spojenou s turnajem, mnohokrát děkuji. Tato práce není moc vidět, ale je nesmírně důležitá. Všichni zúčastnění se zasloužili o kvalitní a pohodový Novoroční turnaj.

Čtyřhra
1. Vyskočil M./Vyskočil T. Čakovice/Roudnice n/L.
2. Vokurka M./Žambokréthyová M. TTC Praha/Kyje
3. Šturc J./Dohnal J. Benešov
4. Bucifal A./Růžička Z. Michle/Všetaty

Nejmladší hráč - Kovařík Tomáš     Nejúspěšnější hráčka - Žambokréthyová Milena

Nejstarší hráčka - Krejčová Eliška

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novoroční turnaj ve stolním tenisu 2017

V sobotu 7. ledna 2017 se uskutečnil již XIV. ročník Novoročního turnaje ve stolním tenisu. Tentokrát se turnaj konal ve sportovní hale v Dolních Beřkovicích. Dorazilo 55 hráčů a pro ty bylo připraveno 7 stolů. Občerstvení bylo zajištěno pro všechny přímo ve sportovní hale. XIV. ročník Novoročního turnaje ve stolním tenisu se hrál poprvé handicapovým způsobem a to v singlu i deblu. Čtyřhra se hrála systémem K. O., dvouhra byla vylosována do 14 skupin, ze kterých do velkého finále postupovali první dva, do malého finále (útěchy) hráči, kteří obsadili 3. a 4. místo ve skupinách. Díky handicapu se zápasy výkonnostně vyrovnali a k vidění byli velmi zajímavá utkání. Medailisté obdrželi věcné ceny, diplomy, poháry a medaile. Ocenění získali rovněž nejmladší, nejstarší hráč a nejúspěšnější žena. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem, kteří mi s přípravou, pořadatelstvím a organizací pomáhali. Turnaj se vydařil a naviděnou v roce 2018.

Novoroční turnaj ve stolním tenisu 2016

V sobotu 2. ledna 2016 se v tělocvičně Dolní Beřkovice konal XIII. ročník Novoročního turnaje ve stolním tenisu. Na tuto sportovní akci, která se uskuteční vždy o prvním víkendu v roce zavítá kvalitní účast hráčů. Turnaje se mohou zúčastnit hráči hrající max. divizi a pořadatelem pozvaní hosté. Nebylo tomu jinak ani letos a počet 40 hráčů jen potvrzuje, že se turnaj líbí a většina se objevuje skoro každý rok. Novoroční turnaj se hrál ve dvou disciplínách – dvouhře a čtyřhře. V singlu bylo 10 skupin po čtyřech hráčích, postupovali první dva do souboje K. O., čtyřhra se hrála vyřazovacím způsobem. Účast byla kvalitní a zápasy neskutečně vyrovnané a zajímavé. Po devíti hodinách byli známi nejlepší hráči, jak v singlu tak deblu. O občerstvení nebyla nouze a atmosféra byla velmi pohodová. Nejlepší byli oceněni věcnými cenami, poháry a diplomy. Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří mě jakýmkoli způsobem společně pomohli zorganizovat další povedený Novoroční turnaj ve stolním tenisu.